• Stretnutie deviatakov 1982/1983

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Stretnutie deviatakov 1982/1983.

V sobotu 10. 06. 2023 sa v našej škole stretli naši bývalí deviataci. Sme radi, že sme ich mohli privítať po štyridsiatich rokoch. Spoločne si zaspomínali s Mgr. J. Markovičom a Mgr. V. Baranom na zlaté školské časy.

• Medzinárodný deň detí

• Srdečne Vás pozývame!

Vážení rodičia, v piatok 2.6.2023 naša škola v spolupráci s obcou Liptovská Teplá organizuje deň detí, ktorý má charakter otvorenej akcie. Pre žiakov našej školy bude fungovať časový režim s pedagogickým dozorom ako pri bežnom vyučovaní, t.j. žiaci prvého stupňa do 12.00, žiaci druhého stupňa do 12.45. Po tomto čase preberajú zodpovednosť za deti zákonní zástupcovia.

Školský klub detí a materská škola fungujú v bežnom režime.

Pre všetky deti je pripravené desiatové občerstvenie a pitný režim.

Na predaj bude v réžii aktrakcieruzomberok.sk a OZ Rodičia a priatelia školy cukrová vata, popcorn, guláš, nápoje a drobné občerstvenie.

Zároveň upriamujeme pozornosť na možnosť povzbudzovať súťažiacich v zábavno-vedomostnom kvíze a možnosť zabaviť sa s kapelou LOS BOMBARDEROS.