• Deň mlieka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň mlieka.

Mlieko je jedna z najdôležitejších a nenahraditeľných zložiek stravy. Práve preto je 26. september vyhlásený za Svetový deň mlieka v školách.

• Stretnutie triednych dôverníkov

• V mene predsedu občianskeho združenia Rodičia a priatelia školy pri ZŠ s MŠ Liptovská Teplá Vás pozývame na stretnutie triednych dôverníkov (Rady rodičov), ktoré sa bude konať dňa 27. 09. 2023 o 16.30 hod. v učebni FYZ-CHE. Stretnutie je zvolané na základe požadavky pána Mgr. Kubačku a po následnej dohode s výkonným výborom OZ  Rodičia a priatelia školy ZŠ s MŠ Liptovská Teplá .

Program:

1. Otvorenie

2. Určenie zapisovateľa a overovateľov zápisnice

3. Rôzne

4. Pripomienkovanie  stanov OZ ( návrh p. Mgr. Kubačka)

5. Diskusia

6. Záver

• Ochrana života a zdravia

• Všetky triedy našej školy tohtoročné cvičenie Ochrany života a zdravia strávili prechádzkou po blízkom okolí Liptovskej Teplej. Naše kroky smerovali k Bešeňovským travertínom, Slovenským trópom v Liptovskom Michale, do Ivachnovej, k športovému areálu FIT v Bešeňovej, ku skalnému útvaru Kaplnka pri Bešeňovej a aj k športovému ihrisku v Liptovskej Teplej.

• Stretnutie triednych dôverníkov

• V mene predsedu občianskeho združenia Rodičia a priatelia školy pri ZŠ s MŠ Liptovská Teplá Vás pozývame na stretnutie triednych dôverníkov (Rady rodičov), ktoré sa bude konať dňa 18. 09. 2023 o 16.30 hod. v učebni FYZ-CHE.

Program:

1. Otvorenie

2. Určenie zapisovateľa a overovateľov zápisnice

3. Určenie volebnej komisie, určenie predsedu volebnej komisie

4. Voľba predsedu OZ , voľba podpredsedov OZ

5. Voľba členov výkonného orgánu

6. Voľba kontrolnej komisie

7. Informácia o čerpaní rozpočtu šk. rok 2022/2023, záverečná správa

8. Schválenie výšky členského príspevku na šk. rok 2023/2024

9. Plánované akcie šk. rok 2023/2024

10. Schválenie rozpočtu na šk. rok 2023/2024

11. Diskusia- pripomienkovanie stanov OZ

12. Záver

• Praktické cvičenie OŽZ

• V pondelok 18. 9. 2023 sa uskutoční praktické cvičenie ochrany života a zdravia. Prvé dve hodiny budú v triedach s triednymi učiteľmi (teoretická príprava) a potom pokračuje pohyb a pobyt v prírode. ŠKD a obedy fungujú normálne. Bližšie informácie podajú triedni učitelia vo svojich triedach a cez edupage. V prípade nepriaznivého počasia sa normálne učíme podľa platného rozvrhu hodín.

• HLASUJME ZA MOTÍV NOVEJ ŠKOLSKEJ KOLEKCIE

• Krásny deň všetkým,

máme pre Vás jedno skvelé prekvapenie!
            Do školy prichádza nová školská kolekcia a ste to práve Vy, kto rozhodne o jej podobe! Hlasujte do 19.9. o tom, ktorý z trojice motívov sa Vám páči najviac. Víťazný motív potom použijeme na vytvorenie celej kolekcie a e-shopu, kde nájdete nielen mikiny, ale aj tričká, čapice, batohy a ďalšie kúsky v rôznych farbách :-)

Hlasovať môžete tu: https://schoolsunited.cz/hlasovani/63570223

• Stretnutie deviatakov 2002/2003

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Stretnutie deviatakov 2002/2003.

V sobotu 09.09.2023 sa po 20. rokoch  stretli deviataci, ktorí u nás končili v roku 2002/2003. Opäť môžeme byť hrdí na to, že títo úspešní ľudia získlali základné vzdelanie práve v našej škole. Spomínali v spoločnosti Mgr. J. Markoviča, Mgr. J. Hanckovej, Mgr. E. Likavcovej a Mgr. Ľ. Hošalu.