• Rodičovské združenie

• Vážení rodičia, pozývame Vás na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 24.9.2024 (utorok) o 16:30 v  triedach.

• Bezpečne do školy

• Mesto Ružomberok a Mestská polícia Ružomberok vo štvrtok 5. septembra 2024 v Čutkovskej doline zorganizovali podujatie s názvom Bezpečne do školy. Zúčastnili sa ho aj naši žiaci z 2. až 6. ročníka. Cieľom podujatia bolo zoznámiť deti s prácou policajných a záchranných zložiek, ktoré pôsobia na území mesta Ružomberok. Deti mohli napríklad vidieť, ako záchranári vyslobodia pasažierov z havarovaného auta, hasičov ako pred ich očami uhasia auto v plameňoch alebo policajtov, ktorým pri označovaní páchateľa pomáhajú služobné psy. Niektorí si vyskúšali, ako sa poskytuje prvá pomoc, keď sa niekto dusí, niektorým sa páčila jazda vo vojenskom aute. Do Čutkova aj späť na vlakovú stanicu v Rybárpoli sme pešo bezpečne prešli kus cesty dodržiavajúc pravidlá cestnej premávky.

• Ochrana života a zdravia - jesenná časť

• V stredu 4.9.2024 žiaci prvého aj druhého stupňa podnikli v rámci OŽZ turistické vychádzky do okolia Liptovskej Teplej – k borovici nad Bešeňovou, k Bešeňovským travertínom a skale, do Slovenských trópov pri Liptovskom Michale, do Ivachnovej i do Kalamien.

• Otvorenie školského roka 2024/2025

• Dva mesiace prázdnin ubehli ako voda a my sme sa dnes stretli, aby sme spoločne otvorili nový školský rok - 2024/2025. Všetkým žiakom, zamestnancom aj rodičom prajeme veľa chuti a odhodlania na spoločnej ceste. Nech je naša škola miestom, kde rastieme spolu.