• Zmeny v ŠJ.

• Od 01.09.2022 vstúpi do platnosti nové VZN obce Liptovská Teplá č. 03/2022 o určení výšky príspevku zákonného zástupcu dieťaťa/žiaka na čiastočnú náhradu nákladov za pobyt dieťaťa v materskej škole a na činnosť školských zariadení, ktoré sa týka aj stravovania detí v školskej jedálni. Na základe nového VZN dochádza k úprave finančného pásma na nákup potravín ako aj k prechodu z fixnej réžie na dennú. Predmetné VZN môžete prezrieť v sekcii ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ→Všeobecné nariadenie obce.

Od 01.09.2022 sa v školskej jedálni zavádza nový systém odhlasovania stravy prostredníctvom aplikácie edupage do 7:10 hod.  a telefonicky na čísle 0947 915 367 alebo osobne najneskôr do 7:15 hod.  ráno príslušného dňa. Odhlasovanie na nástenke v priestoroch ŠJ sa ruší.