• POZOR - zmena v čase odhlasovania z obedov

• Od 2.9.2019 sa zo stravy budú všetci stravníci (MŠ, ZŠ, zamestnanci) odhlasovať zo stravy najneskôr do 7:15 príslušného dňa. Deti MŠ sa odhlasujú zo stravy v škôlke, ostatní v školskej jedálni.

• ZÁBEZPEKA V ŠJ

• Pre potreby minimalizovania rizík, ktoré súvisia so zavedením dotácie na stravu a spôsobom vyplácania, sa v našom stravovacom zariadení zaviedla tzv. zábezpeka. Tá bude slúžiť na pokrytie strát, ktoré vzniknú na konte stravníka, ktorý sa v čase svojej neprítomnosti na výchovnovzdelávacom procese zabudne včas odhlásiť z obeda. V tomto prípade mu na tento deň nebude poskytnutá dotácia a uvarenú stravu si bude musieť hradiť v plnej sume (mladší žiaci - 1,15 Eur; starší žiaci - 1,23 Eur; škôlkári - 1,45 Eur).

Zábezpeka je jednorázová platba, ktorá sa uhradí na začiatku školského roka. Po odpočítaní prípadných finančných strát na strane stravníka bude vrátená po ukončení docházky žiaka v  našej škole!!!

ZÁBEZPEKA NIEJE  ŽIADNY DAR!!!