• Súťaže

• Školské kolo PYTAGORIÁDY

12.12. 2023 sa uskutoční školské kolo PYTAGORIÁDY pre ročníky: 3.ročník (P3), 4.ročník (P4) a 5.ročník (P5). Súťaž bude prebiehať podľa organizačných pravidiel v škole formou online. (prihlásení žiaci, nezabudnite na svoje prihlasovacie údaje do edupage!).

Súťaž začne o 8:00 v učebni informatiky (A pavilón).

13.12. 2023 sa uskutoční školské kolo PYTAGORIÁDY pre ročníky: 6.ročník (P6), 7.ročník (P7) a 8.ročník (P8). Súťaž bude prebiehať podľa organizačných pravidiel v škole formou online. (prihlásení žiaci, nezabudnite na svoje prihlasovacie údaje do edupage!).

Súťaž začne o 8:00 v učebni informatiky (A pavilón).

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA pre kategórie 5. a 9. ročníka (Z5, Z9)

POZOR!!! Domáce kolo súťaže končí 16.12.2023 odovzdaním vypracovaných úloh cez portál edupage (vložiť fotky vypracovaných úloh). Výsledok nestačí, treba písať celý postup riešenia a aj vaše komentáre, aby bolo možné sledovať vaše uvažovanie a kroky. yes