• KOMUNIKÁCIA SO ŠKOLSKOU JEDÁLŇOU

• Žiadame všetkých stravníkov a ich zákonných zástupcov, aby sa obracali na zamestnancov ŠJ výlučne osobne alebo telefonicky (mobil: 0917 034 853), a to len v čase prevádzky ŠJ. Prosíme Vás, aby ste nezasielali sms správy

• Zamykanie vchodových dverí.

• Vedenie školy upozorňuje rodičov, že budovy školy sa budú z bezpečnostných dôvodov ráno o 7:30 hod. zamykať. Oneskorenci budú čakať pred dverami až do zvonenia po prvej hodine.

• Kamerový systém v škole

• Z dôvodu zabezpečenia ochrany zdravia a majetku sú v školskom areáli a v priestoroch školy nainštalované kamery. Tak budeme vedieť, kto sa pohybuje v priestoroch areálu mimo vyučovania a sústavne nám ničí školský majetok.

• Internetová žiacka knižka

• Milí  rodičia, prosíme, aby ste pravidelne navštevovali internetovú žiacku knižku Vášho dieťaťa. Okrem známok, sú tam aj poznámky k práci Vašich detí na vyučovacích hodinách. Prečítanie poznámok je potrebné potvrdiť tlačidlom o prečítaní, aby sme aj my mali   spätnú väzbu. Mnohí sa  začnete zaujímať o vyučovacie výsledky svojho dieťaťa až v deň klasifikačnej porady, čo je už neskoro!

• Vznik tejto www stránky

• Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, fotografie, novinky a množstvo iných údajov.