• Akcie a oznamy

• 2___OZ.pdf

šk. rok 2023/2024

Vážení rodičia. Aj tento rok sa naše OZ zúčastní podujatia- Rozsvietenie Vianočného stromčeka a príchod Mikuláša, ktoré sa uskutoční už túto nedeľu, t.j. 03.12.2023 v Liptovskej Teplej. Tak ako min. rok Vás chceme poprosiť o pomoc s pečením zákuskov, ktoré následne budeme ponúkať v stánku OZ. Príspevok z tejto činnosti bude určený na podporu aktivít našich detí, žiakov ZŠ s MŠ Liptovská Teplá. Napečené koláče máte možnosť priniesť v nedeľu ( 03.12.2023 od 14.00 hod do KD obce Liptovská Teplá). Za spoluprácu a pomoc ĎAKUJEME.

šk. rok 2022/2023

OZ Rodičia a priatelia školy pri ZŠ s MŠ Liptovská Teplá v splupráci so ZŠ s MŠ Liptovská Teplá sa pri príležitosti mesiaca knihy rozhodli zrealizovať myšlienku tzv. " Dostupnej knižnice " pre žiakov 1. stupňa ZŠ . Knihy, obsahovo vhodné pre žiakov 1. stupňa , ktoré by ste chceli darovať , môžete odovzdať do rúk učiteľov do konca marca. Následné dostanú knižné publikácie svoj priestor na prečítanie v tzv. "Dostupnej knižnici ", ktorá bude žiakom voľne dostupná na chodbách ZŠ. Za každý jeden príspevok do knižnice v mene žiakov ĎAKUJEME.

Členovia OZ Rodičia a priatelia školy pri ZŠ s MŠ Liptovská Teplá sa uplynulé dni zúčastnili na kultúrno-spoločenských podujatiach v obci Liptovská Teplá a Ivachnová. Pre návštevníkov nášho stánku bol pripravený výborný vianočný punč, medovina, sladké a slané pečivo. Veľká vďaka patrí každému, kto akokoľvek pomohol - organizátorom, rodičom, ktorí zabezpečili predaj, rodičom a priateľom, ktorí napiekli koláčiky a v neposlednom rade aj podporovateľom, ktorí si zakúpili niečo z nášho stánku. Zisk z predaja je určený pre OZ Rodičia a priatelia školy pri ZŠ s MŠ Liptovská Teplá a pomôže pri aktivitách žiakov. Naša činnosť týmto nekončí, práve naopak, najbližšie sa vidíme na Vianočnej akadémii, ktorá je plánovaná v januári 2023 pred KD v Liptovskej Teplej. Tešíme sa na Vás!